Usługi BHP

Szczegółowe przepisy w zakresie zadań służby bhp w zakładzie pracy znajdziesz w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 109, poz. 704 ze zm.). - link do rozporządzenia

Usługi bhp

Na wszelkie pytania związane z usługami bhp odpowie nasz personel.

Informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer 691 163 948 lub wysyłając maila na adres biuro@kompas.poznan.pl

INSTRUKCJE BHP

Obowiązkiem każdego pracodawcy, zgodnie z Kodeksem Pracy,  jest opracowanie i udostępnianie pracownikom, instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy. Instrukcje bhp to obowiązkowy element wyposażenia każdego stanowiska pracy. 

Jeżeli opracowanie instrukcji przysparza Ci trudności, specjaliści firmy Kompas zrobią to za Ciebie. Przygotujemy dla Was instrukcje bhp dla każdego stanowiska oraz dla każdego procesu technologicznego w zakładzie.

OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO

Każdy pracodawca ma obowiązek ocenić i udokumentować ryzyko zawodowe związane z wykonywaną pracą. Ponadto powinien poinformować pracowników o zaistniałym ryzyku oraz zapoznać ich z zasadami ochrony przed zagrożeniami.

Firma Kompas oferuje Państwu  opracowanie ryzyka zawodowego na stanowisku pracy oraz dla każdego rodzaju prac mających miejsce w zakładzie.

WYPADEK PRZY PRACY

Chociaż pracodawcy dokładają wszelkich starań, by zapewnić pracownikom bezpieczeństwo na stanowisku, wypadki przy pracy niestety się zdarzają.

Obowiązkiem pracodawcy w przypadku wypadku przy pracy jest ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku oraz sporządzenie dokumentacji powypadkowej.

Firma Kompas oferuje Państwu przeprowadzenie postępowania powypadkowego oraz sporządzenie pełnej dokumentacji powypadkowej w ustawowym trybie.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi BHP na terenie Poznania oraz okolic. Oferta do wyboru w dwóch wariantach, w zależności od Państwa potrzeb i preferencji:

 • stała obsługa BHP
 • pojedyncze usługi BHP, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
 • Obsługa BHP Poznań

  jak i wykonywanie zadań służby bhp czyli potocznie mówiąc "obsługa bhp". Współpracujemy zarówno z zakładami pracy, placówkami oświatowymi oraz instytucjami. Ceny obsługi bhp są uzależnione od specyfiki danego zakładu pracy jak i ilości zatrudnionych osób

Usługi BHP świadczone są w zakładzie pracy lub w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę, a w ich zakres wchodzą między innymi:

 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • sporządzanie wymaganych przepisami analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji BHP
 • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
 • prowadzenie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy w zakresie natężenia oświetlenia,
 • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.
Usługi bhp Poznań

Jeżeli jesteś Pracodawcą, to właśnie na Tobie ciąży obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Specjaliści firmy Kompras, wraz z Tobą, zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu szkoleń bhp ale od wielu lat wspieramy Pracodawców w realizacji obowiązków służby bhp, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r.

Kompas logo
Bhp Poznań
Orły bhp i ppoż - 2021
Orły kształcenia - 2021

Zaufali nam:

Kompas-Orły Edukacji 2019

 

Copyright KOMPAS Magdalena Nowak 2015-2022

Media Społecznościowe

Kompas-Orły BHP 2018
Youtube
Instagram
Twitter
facebook