facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Kompas-Orły BHP 2018

Media Społecznościowe

 

Copyright KOMPAS Magdalena Nowak 2015-2022

Kompas-Orły Edukacji 2019

Zaufali nam:

Orły kształcenia - 2021
Orły bhp i ppoż - 2021
Kompas logo

Na naukę pierwszej pomocy nigdy nie jest za wcześnie!

Nasze zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Ich ideą jest kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw oraz poczucia obowiązku niesienia pomocy innym.

Zajęcia mają na celu upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zagadnień związanych z najczęściej spotykanymi stanami zagrożenia zdrowia i życia oraz metodami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajęcia zostały zorganizowane w formie warsztatów, pozwalających na teoretyczne przyswojenie wiedzy jak również praktyczne jej zastosowanie.Podczas specjalnych pokazów w grupach uczestnicy poznają procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz będą obserwować czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów ratownictwa, będą mogli samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy.

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od najmłodszych lat przedszkolnych, dostosowując przekazywane treści do możliwości percepcyjnych naszych małych kursantów. Pomoce naukowe również dobierane są adekwatnie do wieku - od tablic obrazkowych dla najmłodszych, po profesjonalne prezentacje multimedialne i filmy szkoleniowe dla dzieci i młodzieży.

Nauka poprzez praktyczne działanie to podstawowa zasada naszych instruktorów. W czasie warsztatów nie ma czasu na nudę - podczas gdy 3-4 latkowie zakładają misiom opatrunki, starsze dzieci ćwiczą uciski klatki piersiowej oraz zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

"Dzieci Ratują Życie"

Stanowisko Europejskiej Rady Resuscytacji dotyczące szkolenia uczniów z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o ofercie?

Skontaktuj się z nami w dogodny sposób:

  • zadzwoń pod numer telefonu: 691 163 948
  • wolisz, żebyśmy my zadzwonili? Skorzystaj z niebieskiej słuchawki po prawej stronie.
  • napisz na: biuro@kompas.poznan.pl
  • skorzystaj z formularza kontaktowego (kliknij w link, żeby skorzystać z tej opcji)