Masz pytania? Chcesz porozmawiać o ofercie?

Skontaktuj się z nami w dogodny sposób:

  • zadzwoń pod numer telefonu: 691 163 948
  • wolisz, żebyśmy my zadzwonili? Skorzystaj z niebieskiej słuchawki po prawej stronie.
  • napisz na: biuro@kompas.poznan.pl
  • skorzystaj z formularza kontaktowego (kliknij w link, żeby skorzystać z tej opcji)

"Dzieci Ratują Życie"

Stanowisko Europejskiej Rady Resuscytacji dotyczące szkolenia uczniów z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od najmłodszych lat przedszkolnych, dostosowując przekazywane treści do możliwości percepcyjnych naszych małych kursantów. Pomoce naukowe również dobierane są adekwatnie do wieku - od tablic obrazkowych dla najmłodszych, po profesjonalne prezentacje multimedialne i filmy szkoleniowe dla dzieci i młodzieży.

Nauka poprzez praktyczne działanie to podstawowa zasada naszych instruktorów. W czasie warsztatów nie ma czasu na nudę - podczas gdy 3-4 latkowie zakładają misiom opatrunki, starsze dzieci ćwiczą uciski klatki piersiowej oraz zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Zajęcia zostały zorganizowane w formie warsztatów, pozwalających na teoretyczne przyswojenie wiedzy jak również praktyczne jej zastosowanie.Podczas specjalnych pokazów w grupach uczestnicy poznają procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz będą obserwować czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów ratownictwa, będą mogli samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy.

Na naukę pierwszej pomocy nigdy nie jest za wcześnie!

Nasze zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Ich ideą jest kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw oraz poczucia obowiązku niesienia pomocy innym.

Zajęcia mają na celu upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zagadnień związanych z najczęściej spotykanymi stanami zagrożenia zdrowia i życia oraz metodami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kompas logo
Orły bhp i ppoż - 2021
Orły kształcenia - 2021

Zaufali nam:

Kompas-Orły Edukacji 2019

 

Copyright KOMPAS Magdalena Nowak 2015-2022

Media Społecznościowe

Kompas-Orły BHP 2018
Youtube
Instagram
Twitter
facebook