Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności udzielania pierwszej pomocy w gronie najbliższych. Jeśli chcesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wśród rodziny czy przyjaciół, taka forma warsztatów jest idealna.

Formuła tego szkolenia jest dowolna i opiera się na indywidualnych preferencjach klientów. Program warsztatów jest również dopasowywany do Państwa potrzeb. Jeśli jesteście rodzicami i zależy Wam na bezpieczeństwie dzieci, program skupiał się będzie na zagadnieniach dotyczących pierwszej pomocy pediatrycznej. Jeśli interesują Cię zasady reagowania w nagłych stanach zagrożenia zdrowia i życia u seniorów, kurs będzie zawierał właśnie takie zagadnienia. Możecie Państwo skorzystać również z opcji pełnego kursu, zawierającego pierwszą pomoc w stanach nagłych u niemowląt, dzieci i dorosłych.

 

Na wszelkie pytania związane z organizacją  oraz indywidualną wyceną szkolenia odpowie nasz personel.

Informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer 691 163 948 lub wysyłając maila na adres biuro@kompas.poznan.pl

Szkolenie dla rodzin może odbyć się w domu klienta bądź w dowolnie wybranym przez niego miejscu, w indywidualnie dopasowanym terminie.

W trakcie zajęć zapewniamy uczestnikom niezbędne materiały dydaktyczne, całe mnóstwo ćwiczeń na wysokiej klasy sprzęcie szkoleniowym, swobodną, przyjazną atmosferę oraz dużą dawkę wiedzy, która może pomóc uratować zdrowie i życie najbliższych.

Rodzinne kursy pierwszej pomocy

Rodzinne kursy pierwszej pomocy

Gdzie odbywa się kurs

Kompas-Orły BHP 2018
Orły Kształcenia 2018

Media Społecznościowe

 

KOMPAS Magdalena Nowak 2015-2020

Zaufali nam:

Kompas-Orły Edukacji 2019